Technology

Fantastyczny mecz zespołu Czech - przegrana polskiej reprezentacji piłkarskiej w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

08.08.2023, 13:09 0 komentarzy
Fantastyczny mecz zespołu Czech - przegrana polskiej reprezentacji piłkarskiej w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Fenomenalny mecz zespołu Czech - klęska polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski były średnio udane. Oczywiście polscy gracze dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi fani z Polski zgodnie uważali, iż konieczna jest zmiana na pozycji szkoleniowca. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej narodowej drużyny został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja narodowa. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, aby zatriumfować.

Humory w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Czeska drużyna narodowa bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po 3 minutach meczu. Zarówno dla zawodników, jak i fanów zasiadających na stadionie w Pradze był to wielki szok. Zawodnicy narodowej reprezentacji Czech od samego początku wyglądali o wiele lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części się to zmieni. Nasza kadra w drugiej połowie tego spotkania wyglądała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli bramkę numer 3. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego meczu. Nasi zawodnicy starali się odrabiać straty, jednak udało im się zdobyć tylko jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był kiepski i należy to podkreślić. Portugalski selekcjoner Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski. Piłkarska reprezentacja Polski w drugim meczu eliminacyjnych zmagań zmierzy się z kadrą Albanii. Bez cienia wątpliwości w tym starciu narodowa drużyna Polski musi wygrać.

Zostaw komentarz